Lokallag

Region nord

Regionsleder
Dag Utnes, helgeland@prostatakreft.no, 92 04 49 37

Helgeland
Dag Utnes (Styreleder), helgeland@prostatakreft.no, 97 14 17 80

Hålogaland
Helge Schjølberg (Styreleder), halogaland@prostatakreft.no, 97 14 17 80

Salten
Marton Nilsen (Styremedlem), salten@prostatakreft.no, 46 77 35 69

Troms
troms@prostatakreft.no

Lofoten
Olav Sørensen (Styreleder), lofoten@prostatakreft.no, 92 26 56 69

Vesterålen
Arne Sjonsti (Styreleder), vesteralen@prostatakreft.no, 97 16 21 85

Region midt

Regionsleder
Daniel Ask, sunnmoere@prostatakreft.no, 92 01 29 93

Nordmøre og Romsdal
Helge Hansen (Styreleder), nord.romsdal@prostatakreft.no, 90 02 51 70

Nord-Trøndelag
Nils Martin Hynne (Styreleder), nord-trondelag@prostatakreft.no, 91 34 17 75

Sør-Trøndelag
Rolf Brovold (Styreleder), sor-trondelag@prostatakreft.no, 90 59 62 73

Sunnmøre
Kurt Myrvang (Styreleder), sunnmoere@prostatakreft.no, 91 36 92 72

Region sør

Regionsleder
Peder J. Gjetmundsen (Styreleder), aust-agder@prostatakreft.no, 93 04 20 60

Agder Øst
Peder J. Gjetmundsen (Styreleder), aust-agder@prostatakreft.no, 93 04 20 60

Agder Vest
Georg Kallestad (Styreleder), vest-agder@prostatakreft.no, 91 67 48 90

Telemark
Arne Gundersen (Styreleder), telemark@prostatakreft.no, 47 90 32 49

Vestfold
Stein Egil Ødegård, (Styreleder), vestfold@prostatakreft.no, 97 50 80 22

Region vest

Regionsleder
Egil Egge, egil.egge.@prostatakreft.no

Bergen
Tor Sandmoe (Styreleder), bergen@prostatakreft.no, 99 16 89 34

Fonna
Bjørn Harald Johansen (Styreleder), haugalandet@prostatakreft.no, 91 55 53 29

Haugalandet
Bjørn Harald Johansen (Styreleder), haugalandet@prostatakreft.no, 91 55 53 29

Sogn og Fjordane
Tor Sandmoe (Styreleder), bergen@prostatakreft.no, 99 16 89 34

Sør-Rogaland
Egil Egge (Styreleder), sor_rogaland@prostatakreft.no, 46 89 99 21

Region øst

Regionsleder:
Per Gjertsen, per.gjertsen@prostatakreft.no, 91395299

Asker og Bærum
Einar Andresen (Styreleder), askerogbaerum@prostatakreft.no, 95 10 33 26

Oslo
Lars Bjerke (Styreleder), oslo@prostatakreft.no, 99 53 04 40

Nedre Buskerud
Øyvind Jelstad (Styreleder), buskerud@prostatakreft.no, 97 74 83 92

Ringerike/Hadeland
Sigurdur Helgi Jonsson (Styreleder), ringerike-hadeland@prostatakreft.no, 90 64 91 82

Romerike
Ola Pramm (Styreleder), romerike@prostatakreft.no, 91 10 28 48

Østfold
Øystein Engdal (Styreleder), ostfold@prostatakreft.no, 95 16 57 79

Innlandet
Simen Fådal Stenseth (Styreleder), hed-op@prostatakreft.no, 90 75 94 30

Del sosialer medier:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dine data er trygge hos oss. Vi samler kun brukeropplysninger som er nødvendige for å gi deg en god tjeneste. Les mer her