Likepersonsutvalgt i Prostatakreftforeningen har som mål å få på plass likepersonskontakter i alle våre lokallag. Dette er et pågående arbeid.

Hvis du ikke finner en kontaktperson for ditt lokallag i listen nedenfor, kan du kontakte din lokallagsleder under lenken Lokallag.

Region Nord

Helgeland
Dag Utnes
helgeland@prostatakreft.no
92 04 49 37

Salten
Per Dalhaug
salten@prostatakreft.no
92 42 65 83

Region Midt

N.møre og Romsdal
Helge Hansen
nord.romsdal@prostatakreft.no
90 02 51 70

Nord-Trøndelag
Ivar Norøm
ivar.norom@ntebb.no
93 40 20 84

Sunnmøre
Nils Petter Sjøholt
​nils.petter@breiband.org
91 80 40 07

Region Sør

Vest-Agder
Per Berge
bergeper48@gmail.com
92 49 57 84

Telemark
Leif Iver Evensen
lei-ive@online.no
99 79 79 05

Vestfold
Dag Virik
virikdag@gmail.com
99 57 07 02

Region Vest

Bergen
Kjell Sandvik Jensen
kjell@jensens-transport.no
90 64 74 22

Haugalandet
Jan Arthur Kolstø
jan.kolsto1@haugnett.no
92 28 23 92

Stavanger og omegn
Egil Egge
egil.egge.stavanger@online.no
92 01 40 15

Region Øst

Asker og Bærum
Einar Andresen
einar1and@gmail.com
95 10 33 26

Oslo
Per Axel Ankre
praxl@online.no
92015920

Nedre Buskerud
Per Morten Holmen
pmo-hol@online.no
48 15 57 30

Ringerike/Hadeland
Berith Hafnor
ringerike-Berit.hafnor@hebb.no
99 62 56 71

Romerike
Ola Pramm
romerike@prostatakreft.no
91 10 28 48

Østfold
Arne Buskoven
ostfold@prostatakreft.no
90 50 94 65

Hedmark/Oppland
Arild Granerud
arildgranerud@gmail.com
97 06 72 20